26UL1007SLDGRA
Номер детали производителя:
26UL1007SLDGRA
Часть описания:
HOOK-UP SOLID 26AWG GRY 100'
Состояние запаса:
44
Jacket (Insulation) Diameter :
0.050" (1.27mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
26 AWG