NDD-37S0PY18T-A174
Номер детали производителя:
NDD-37S0PY18T-A174
Производитель/бренд:
ITT Cannon
Часть описания:
NANO FMALE 37POS 18" YEL
Состояние запаса:
10
Производитель :
ITT Cannon
Категория продукта :
Кабели D-Sub
1st Connector :
Receptacle, Female Sockets
2nd Connector :
Individual Wire Leads
Color :
Yellow, Individual
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
50.0µin (1.27µm)
Length :
1.50' (457.20mm)