MT15-SSQ-300-A
Номер детали производителя:
MT15-SSQ-300-A
Часть описания:
300MM STAINLESS SQUARE TUBE
Состояние запаса:
5
Specifications :
0.472" (12.00mm) Outer Diameter x 11.811" (300.00mm) Length
Type :
Stainless Square Tube
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR