12SLDWHITHHN50
Номер детали производителя:
12SLDWHITHHN50
Производитель/бренд:
Remington Industries
Часть описания:
HOOK-UP SOLID 12AWG WHITE 50'
Состояние запаса:
42
Производитель :
Remington Industries
Категория продукта :
Одножильные кабели (монтажный провод)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Bare
Conductor Strand :
Solid
Features :
Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyamide (PA), Nylon
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
White
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG