UTTA2-400
Номер детали производителя:
UTTA2-400
Часть описания:
UTILITRAK NO. 2 EXTRUDED MACH AL
Specifications :
400mm Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR