GTM7000-600
Номер детали производителя:
GTM7000-600
Часть описания:
SHAFT, 7MM DIA. X 600MM LG
Состояние запаса:
15
Specifications :
0.275" Dia x 23.622" L (7.00mm x 600.00mm)
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR