MCPTSK25-12-A
Номер детали производителя:
MCPTSK25-12-A
Часть описания:
12 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Состояние запаса:
5
Specifications :
0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.807" (20.50mm) Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR