CPTS23-12-A
Номер детали производителя:
CPTS23-12-A
Часть описания:
3/4" CONTROLFLEX COUPLING HUB
Состояние запаса:
5
Specifications :
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR