MCPRS37-15-A
Номер детали производителя:
MCPRS37-15-A
Часть описания:
15 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Состояние запаса:
5
Specifications :
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 1.181" (30.00mm) Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR