GT1250-180
Номер детали производителя:
GT1250-180
Часть описания:
SHAFT, 0.125 DIA. X 18IN LG
Состояние запаса:
32
Specifications :
0.125" Dia x 18.000" L (3.17mm x 457.20mm)
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR