MT16-CGRC-85S-PS
Номер детали производителя:
MT16-CGRC-85S-PS
Часть описания:
CONVEYOR CLAMP GUIDE WITH ROD
Состояние запаса:
9
Type :
Clamp Guide
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR