2240.1-30-RS
Номер детали производителя:
2240.1-30-RS
Часть описания:
30mm 98 Shore A Coupling Spider
Состояние запаса:
100
Specifications :
30mm, 98 Shore A
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
2240 SCS 92 WRIST STRAP MAGSNAP
2240 Keystone Electronics Corp. 1,250 BATT CONN SNAP 9V 1 CEL 8" LEADS