24UL1007SLDBLU
Номер детали производителя:
24UL1007SLDBLU
Часть описания:
HOOK-UP SOLID 24AWG BLU 100'
Состояние запаса:
33
Jacket (Insulation) Diameter :
0.053" (1.35mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Blue
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG