AB-10TB05-30K
- Номер детали производителя:
- AB-10TB05-30K
- Производитель/бренд:
- American Bright
- Часть описания:
- 0.5W 24V CCT 3000K T10 WEDGE LED
- Производитель :
- American Bright
- Категория продукта :
- Белое светодиодное освещение
- CCT (K) :
- 3000K
- Color :
- White, Warm
- CRI (Color Rendering Index) :
- Current - Max :
- Current - Test :
- Flux @ 25°C, Current - Test :
- 47lm
- Flux @ 85°C, Current - Test :
- Height - Seated (Max) :
- 1.024" (26.00mm)
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 2-SMD, Non-Standard
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Supplier Device Package :
- Viewing Angle :
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 24V