MCPRS56-14-A
Номер детали производителя:
MCPRS56-14-A
Часть описания:
14 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Состояние запаса:
10
Specifications :
2.205" (56.00mm) Outer Diameter x 1.770" (45.00mm) Length
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR