FUSB3307D45A0AFMNWTWG
Номер детали производителя:
FUSB3307D45A0AFMNWTWG
Производитель/бренд:
onsemi
Часть описания:
45W USB TYPE-C PD SOURCE CONTROL
Производитель :
onsemi
Категория продукта :
Контроллеры
Current - Supply :
10mA
Function :
Adapter
Interface :
USB
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
20-VFQFN Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Protocol :
USB
Standards :
USB 3.0
Supplier Device Package :
20-QFN (4x4)
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.5V