MPC857TCVR80B
Номер детали производителя:
MPC857TCVR80B
Производитель/бренд:
NXP Semiconductors
Часть описания:
IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA
Производитель :
NXP Semiconductors
Co-Processors/DSP :
Communications; CPM
Core Processor :
MPC8xx
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
10Mbps (1), 10/100Mbps (1)
Operating Temperature :
-40°C ~ 115°C (TA)
Package / Case :
357-BBGA
Product Status :
Obsolete
RAM Controllers :
DRAM
Speed :
80MHz
Supplier Device Package :
357-PBGA (25x25)
USB :
Voltage - I/O :
3.3V