KMPC860DECVR50D4
Номер детали производителя:
KMPC860DECVR50D4
Производитель/бренд:
NXP Semiconductors
Часть описания:
IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Производитель :
NXP Semiconductors
Co-Processors/DSP :
Communications; CPM
Core Processor :
MPC8xx
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
10Mbps (2)
Operating Temperature :
-40°C ~ 95°C (TA)
Package / Case :
357-BBGA
Product Status :
Obsolete
RAM Controllers :
DRAM
Speed :
50MHz
Supplier Device Package :
357-PBGA (25x25)
USB :
Voltage - I/O :
3.3V