PCX745BVZFU350LE
Номер детали производителя:
PCX745BVZFU350LE
Производитель/бренд:
Microchip Technology
Часть описания:
IC MPU POWERPC 350MHZ 255BGA
Производитель :
Microchip Technology
Категория продукта :
Микропроцессоры
Co-Processors/DSP :
Core Processor :
PowerPC
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
-40°C ~ 110°C (TJ)
Package / Case :
255-BBGA Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
RAM Controllers :
SATA :
Security Features :
Speed :
350MHz
Supplier Device Package :
255-PBGA (21x21)
USB :
Voltage - I/O :
2.5V, 3.3V