25PPC750FX-FB25F3T
- Номер детали производителя:
- 25PPC750FX-FB25F3T
- Производитель/бренд:
- IBM
- Часть описания:
- IBM25PPC750 - POWERPC 750FX
- Состояние запаса:
- 121
- Производитель :
- IBM
- Категория продукта :
- Микропроцессоры
- Co-Processors/DSP :
- Core Processor :
- PowerPC 750FX
- Display & Interface Controllers :
- Ethernet :
- Graphics Acceleration :
- No
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Cores/Bus Width :
- 1 Core, 32-Bit
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 105°C (TJ)
- Package / Case :
- 474-BCBGA Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- RAM Controllers :
- SATA :
- Security Features :
- Speed :
- 800MHz
- Supplier Device Package :
- 474-CBGA (25x32.5)
- USB :
- Voltage - I/O :
- 2.5V