RB80526RX566128
Номер детали производителя:
RB80526RX566128
Производитель/бренд:
Intel
Часть описания:
INTEL CELERON PROCESSOR 566MHZ
Производитель :
Intel
Категория продукта :
Микропроцессоры
Co-Processors/DSP :
Core Processor :
Intel® Celeron®
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
Mounting Type :
Through Hole
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
90°C (TC)
Package / Case :
370-PGA
Product Status :
Active
RAM Controllers :
SATA :
Security Features :
Speed :
566MHz
Supplier Device Package :
370-PPGA (49x49)
USB :
Voltage - I/O :
1.5V, 1.7V, 1.75V