A80386DXL-25
Номер детали производителя:
A80386DXL-25
Производитель/бренд:
Advanced Micro Devices
Часть описания:
A80386 - 32-BIT MICROPROCESSOR
Состояние запаса:
113
Производитель :
Advanced Micro Devices
Категория продукта :
Микропроцессоры
Co-Processors/DSP :
Math Engine; 387DX
Core Processor :
Am386DXL
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Through Hole
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 100°C (TC)
Package / Case :
132-BCPGA
Product Status :
Active
RAM Controllers :
SATA :
Security Features :
Speed :
25MHz
Supplier Device Package :
132-CPGA (37.59x37.59)
USB :
Voltage - I/O :
5V