L130-3090001400001
Номер детали производителя:
L130-3090001400001
Производитель/бренд:
Lumileds
Часть описания:
WARM-WHITE 3014 90 CRI
Производитель :
Lumileds
Категория продукта :
Белое светодиодное освещение
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
100mA
Current - Test :
60mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
19lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.033" (0.83mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
102 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1206 (3014 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.114" L x 0.055" W (2.90mm x 1.40mm)
Supplier Device Package :
3014
Viewing Angle :
116°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.1V