LXML-PWC1-0120
Номер детали производителя:
LXML-PWC1-0120
Производитель/бренд:
Lumileds
Часть описания:
LED LUXEON COOL WHITE 70CRI 3SMD
Производитель :
Lumileds
Категория продукта :
Белое светодиодное освещение
CCT (K) :
4500K ~ 10000K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70 (Typ)
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
124lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
118 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1812 (4532 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.177" L x 0.120" W (4.49mm x 3.05mm)
Supplier Device Package :
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3V