L130-4090003000W21
Номер детали производителя:
L130-4090003000W21
Производитель/бренд:
Lumileds
Часть описания:
WARM-WHITE 3030 2D 90 CRI
Производитель :
Lumileds
Категория продукта :
Белое светодиодное освещение
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
240mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
92lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.62mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
126 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
3030
Viewing Angle :
116°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V