MP-3030-110F-50-80
Номер детали производителя:
MP-3030-110F-50-80
Часть описания:
LED MID PWR 5000K 80CRI 3030
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
Current - Max :
400mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
38lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
217 lm/W
Size / Dimension :
0.130" L x 0.118" W (3.30mm x 3.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.7V