MP-3030-110F-30-80
Номер детали производителя:
MP-3030-110F-30-80
Производитель/бренд:
Luminus Devices
Часть описания:
LED MID PWR 3000K 80CRI 3030
Производитель :
Luminus Devices
Категория продукта :
Белое светодиодное освещение
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
400mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
37lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
211 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.130" L x 0.118" W (3.30mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
1212
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.7V