L128-MM00CA3500000
Номер детали производителя:
L128-MM00CA3500000
Производитель/бренд:
Lumileds
Часть описания:
LED LUXEON FRESHFOCUS MARB MEAT
Производитель :
Lumileds
Категория продукта :
Белое светодиодное освещение
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
240mA
Current - Test :
120mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
30lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.75mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
84 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Supplier Device Package :
2835
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3V