MP-3014-2100-27-80
Номер детали производителя:
MP-3014-2100-27-80
Производитель/бренд:
Luminus Devices
Часть описания:
LED XNOVA WARM WHITE 2700K 1206
Производитель :
Luminus Devices
Категория продукта :
Белое светодиодное освещение
CCT (K) :
2700K (Typ)
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
120mA
Current - Test :
80mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
54lm (Typ)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.020" (0.52mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
107 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1206 (3014 Metric)
Product Status :
Not For New Designs
Size / Dimension :
0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm)
Supplier Device Package :
3014
Viewing Angle :
110°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.3V