KU80386SLB1C25
Номер детали производителя:
KU80386SLB1C25
Производитель/бренд:
Intel
Часть описания:
INTEL386 SL MICROPROCESSOR, X86
Состояние запаса:
622
Производитель :
Intel
Категория продукта :
Микропроцессоры
Co-Processors/DSP :
Math Engine; Intel387 SX
Core Processor :
Intel386 SL
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 90°C (TC)
Package / Case :
196-BFQFP
Product Status :
Active
RAM Controllers :
SATA :
Security Features :
Speed :
25MHz
Supplier Device Package :
196-PQFP (38.1x38.1)
USB :
Voltage - I/O :
3V, 5V