RH80530GZ866512
Номер детали производителя:
RH80530GZ866512
Производитель/бренд:
Intel
Часть описания:
MPU, 32-BIT, 866MHZ CPGA478
Производитель :
Intel
Категория продукта :
Микропроцессоры
Co-Processors/DSP :
Core Processor :
Mobile Intel® Pentium® III Processor
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
Mounting Type :
Through Hole
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
100°C (TJ)
Package / Case :
478-PGA
Product Status :
Active
RAM Controllers :
SATA :
Security Features :
Speed :
866MHz
Supplier Device Package :
478-PPGA (35x35)
USB :
Voltage - I/O :
1.5V