NG80386SXLP25
Номер детали производителя:
NG80386SXLP25
Производитель/бренд:
Intel
Часть описания:
RISC MPU, 32-BIT, 25MHZ
Состояние запаса:
284
Производитель :
Intel
Категория продукта :
Микропроцессоры
Co-Processors/DSP :
Math Engine; Intel387 SX
Core Processor :
Intel386 SX
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 100°C (TC)
Package / Case :
100-QFP
Product Status :
Obsolete
RAM Controllers :
SATA :
Security Features :
Speed :
25MHz
Supplier Device Package :
100-PQFP (19x19)
USB :
Voltage - I/O :
5.0V