KC80524KX366128
Номер детали производителя:
KC80524KX366128
Производитель/бренд:
Intel
Часть описания:
RISC MPU, 32-BIT
Производитель :
Intel
Категория продукта :
Микропроцессоры
Co-Processors/DSP :
Core Processor :
Mobile Intel® Celeron®
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core
Operating Temperature :
100°C (TJ)
Package / Case :
615-BGA
Product Status :
Active
RAM Controllers :
SATA :
Security Features :
Speed :
366MHz
Supplier Device Package :
615-PBGA
USB :
Voltage - I/O :
1.6V