CL-930-S21-PC
Номер детали производителя:
CL-930-S21-PC
Часть описания:
PHOSPHOR LIGHT SOURCE 21MM
Lens Size :
21mm
Lens Style :
Square with Flat Top
CL-90 Amphenol Thermometrics 9,849 ICL 120 OHM 25% 2A 23.62MM
CL-90A Amphenol Thermometrics 129 ICL 120 OHM 25% 2A 23.62MM