CL-930-R75-PC
Номер детали производителя:
CL-930-R75-PC
Часть описания:
CHROMALIT ROUND 90CRI 75MM DIA
Lens Size :
75mm
Lens Style :
Round with Flat Top
CL-90 Amphenol Thermometrics 9,849 ICL 120 OHM 25% 2A 23.62MM
CL-90A Amphenol Thermometrics 129 ICL 120 OHM 25% 2A 23.62MM