R5S76730B200BG
Номер детали производителя:
R5S76730B200BG
Производитель/бренд:
Renesas Electronics Corporation
Часть описания:
IC MCU 32BIT ROMLESS 256FBGA
Производитель :
Категория продукта :
Микроконтроллеры
Connectivity :
EBI/EMI, Ethernet, I²C, Host Interface, FIFO, SCI, SD, Serial Sound, Stream, USB
Core Processor :
SH2A-FPU
Core Size :
32-Bit
Data Converters :
EEPROM Size :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of I/O :
94
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type :
Internal
Package / Case :
256-FBGA
Peripherals :
DMA, POR, PWM, WDT
Product Status :
Obsolete
Program Memory Size :
Program Memory Type :
ROMless
RAM Size :
32K x 8
Speed :
200MHz
Supplier Device Package :
256-FBGA (17x17)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3.1V ~ 3.5V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR