C45-2DC24-72P
Номер детали производителя:
C45-2DC24-72P
Производитель/бренд:
Orion Fans
Часть описания:
FAN CORD 45DEG 2POS 72" AC PLUG
Производитель :
Orion Fans
Категория продукта :
Шнуры вентилятора
1st Connector :
Fan Terminal Receptacle 45° (2)
2nd Connector :
NEMA 1-15 Plug
Approval Agency Marking :
cURus, TUV
Cord Type :
SPT-1
Current Rating (Amps) :
Features :
Daisy Chain
Fits Terminal Size :
Length :
72.0" (1.83m)
Number of Conductors :
2
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Style :
Female Receptacle to Male Plug
Voltage Rating :
Wire Gauge :
18 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • GardTec
    FAN CORD 45DEG 24" 18/2 SPT1
  • Qualtek Electronics Corp.
    POWER CORD FAN STRAIGHT 24"
  • Qualtek Electronics Corp.
    POWER CORD FAN 45DEG ANGLE 36"
    FAN CORD 45DEG 144" W/AC PLUG
    FAN CORD 45DEG 144"
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
C45-12 Orion Fans 3,763 FAN CORD 45DEG 12"
C45-144 Orion Fans 13,963 FAN CORD 45DEG 144"