CN10-CA140-RPL-RPL-15DW-E
Номер детали производителя:
CN10-CA140-RPL-RPL-15DW-E
Производитель/бренд:
JAE Electronics
Часть описания:
CONNECTOR
Производитель :
JAE Electronics
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
SMB Mini Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
SMB Mini Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.512" (140.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
Product Status :
Obsolete
Style :
SMB Mini to SMB Mini
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN PLUG RACK & PANEL 2P PNL MT
    CONN RCPT RACK & PANEL 2P PNL MT
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"