BB-400M-NMNM-240
Номер детали производителя:
BB-400M-NMNM-240
Производитель/бренд:
Advantech
Часть описания:
RF CABLE ASSEMBLY
Производитель :
Advantech
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
N-Type Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
N-Type Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
LMR 400
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
Ingress Protection :
Length :
240.0" (6.1m) 20.0'
Operating Temperature :
Overall Impedance :
Product Status :
Obsolete
Style :
N-Type to N-Type
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"