07190-36R
- Номер детали производителя:
- 07190-36R
- Производитель/бренд:
- Mechatronics
- Часть описания:
- FAN CORD W/ RED TRACER 36"
- Состояние запаса:
- 30
- Производитель :
- Mechatronics
- Категория продукта :
- Шнуры вентилятора
- 1st Connector :
- Fan Terminal Receptacle 90°, Right Angle
- 2nd Connector :
- Open Wires
- Approval Agency Marking :
- Cord Type :
- Current Rating (Amps) :
- Features :
- Red Tracer
- Fits Terminal Size :
- 4.1 x 0.5
- Length :
- 36.0" (914.4mm)
- Number of Conductors :
- 2
- Operating Temperature :
- 105°C
- Product Status :
- Active
- Style :
- Female Receptacle to Male Plug
- Voltage Rating :
- Wire Gauge :
- 18 AWG