CSI-RGFE-200-UFFR-B
- Номер детали производителя:
- CSI-RGFE-200-UFFR-B
- Производитель/бренд:
- TE Connectivity
- Часть описания:
- CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874"
- Производитель :
- TE Connectivity
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- RP-SMA Jack
- 1st Connector Mounting Feature :
- Bulkhead - Rear Side Nut
- 1st Connector Mounting Type :
- Panel Mount
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Gray
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 3 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 7.874" (200.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms