Z8F3282AT024XK2246
Номер детали производителя:
Z8F3282AT024XK2246
Часть описания:
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80LQFP
Connectivity :
DALI, DMX, I²C, LINbus, SPI, UART/USART, USB
Data Converters :
A/D 12x12b; D/A 1x12b
Number of I/O :
67
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
80-LQFP
Peripherals :
DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT
Product Status :
Active
Program Memory Size :
32KB (32K x 8)
RAM Size :
3.75K x 8
Speed :
24MHz
Supplier Device Package :
80-LQFP
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
1.8V ~ 3.6V
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'