HD6417750X167V
Номер детали производителя:
HD6417750X167V
Производитель/бренд:
Renesas Electronics Corporation
Часть описания:
IC MCU 32BIT ROMLESS 208QFP
Производитель :
Категория продукта :
Микроконтроллеры
Connectivity :
EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard
Core Processor :
SH-4
Core Size :
32-Bit Single-Core
Data Converters :
EEPROM Size :
Mounting Type :
Number of I/O :
28
Operating Temperature :
-20°C ~ 75°C (TA)
Oscillator Type :
External
Package / Case :
Peripherals :
DMA, POR, WDT
Product Status :
Active
Program Memory Size :
Program Memory Type :
ROMless
RAM Size :
24K x 8
Speed :
167MHz
Supplier Device Package :
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
1.6V ~ 2V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR