CA100-NFB-RMMCX-12
Номер детали производителя:
CA100-NFB-RMMCX-12
Производитель/бренд:
TE Connectivity Laird
Часть описания:
CBL ASSY RPMMCX-NTYPE LMR100 12"
Производитель :
TE Connectivity Laird
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
N-Type Jack
1st Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
1st Connector Mounting Type :
Panel Mount
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
RP-MMCX Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
LMR 100
Color :
Copper
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Overall Impedance :
Product Status :
Obsolete
Style :
RP-MMCX to N-Type
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    ULTRALINK BLACK CABLE WLAN 500'
    CABLE ACCY TEFLEX 304.8MM
    CABLE ACCY 316
    CABLE ACCY 316 304.8MM
    CABLE ACCY L400 152
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"