W205-VM1VM1-48INCH
Номер детали производителя:
W205-VM1VM1-48INCH
Часть описания:
CBL ASSY 1.85MM PLUG 4'
1st Connector :
1.85mm Plug
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
1.85mm Plug
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
2.40mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
67 GHz
Ingress Protection :
Length :
48.0" (1.2m) 4.0'
Operating Temperature :
-55°C ~ 165°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Style :
1.85mm to 1.85mm
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"