VN26-00635NDMNDF-A
Номер детали производителя:
VN26-00635NDMNDF-A
Производитель/бренд:
Verotronic Technologies
Часть описания:
VEROVNA, VN26, NMD 3.5mm-Male to
Производитель :
Verotronic Technologies
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
3.5mm Jack
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
3.5mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
14.80mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
25.00" (635.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
3.5mm to 3.5mm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"