W103-VM1VM1-48INCH
- Номер детали производителя:
- W103-VM1VM1-48INCH
- Производитель/бренд:
- WITHWAVE CO LTD
- Часть описания:
- CBL ASSY 1.85MM PLUG 4'
- Состояние запаса:
- 5
- Производитель :
- WITHWAVE CO LTD
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- 1.85mm Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- 1.85mm Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 2.48mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Gray
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 67 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 48.0" (1.2m) 4.0'
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 165°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms
- Product Status :
- Active
- Style :
- 1.85mm to 1.85mm