VB01-00914LMMLMM-N
Номер детали производителя:
VB01-00914LMMLMM-N
Производитель/бренд:
Verotronic Technologies
Часть описания:
VEROPROBE, VB01, 2.4mm-Male to 2
Производитель :
Verotronic Technologies
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
2.4mm Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
2.4mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
2.60mm OD Coaxial Cable
Color :
Black, Yellow
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
67 GHz
Ingress Protection :
Length :
35.98" (914.00mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
2.4mm to 2.4mm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"