22UL1007SLDGRA1000
- Номер детали производителя:
- 22UL1007SLDGRA1000
- Производитель/бренд:
- Remington Industries
- Часть описания:
- HOOK-UP SOLID 22AWG GRY 1000'
- Состояние запаса:
- 45
- Производитель :
- Remington Industries
- Категория продукта :
- Одножильные кабели (монтажный провод)
- Cable Type :
- Hook-Up
- Conductor Material :
- Copper, Tinned
- Conductor Strand :
- Solid
- Features :
- Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.058" (1.47mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.016" (0.41mm)
- Jacket Color :
- Gray
- Length :
- 1000.0' (304.8m)
- Operating Temperature :
- 105°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- UL Style 1007
- Voltage :
- 300V
- Wire Gauge :
- 22 AWG