Z8F2401AN020EC
Номер детали производителя:
Z8F2401AN020EC
Часть описания:
IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44QFP
Connectivity :
I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Data Converters :
A/D 8x10b
Number of I/O :
31
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
44-LQFP
Peripherals :
Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Program Memory Size :
24KB (24K x 8)
RAM Size :
2K x 8
Speed :
20MHz
Supplier Device Package :
44-LQFP (10x10)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
3V ~ 3.6V
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'